Nowo zamontowane lazienki w domkach
Piatek 30 czerwca 2017r.
1 1 1
Osrodek z lotu ptaka
Czwartek 10 sierpnia 2008r.
1 1 1


Czyste powietrze, wspaniałe krajobrazy, mnóstwo lasów, niezliczona ilość leśnych ścieżek, szlaki turystyczne i rowerowe - wszystkie te atuty powodują, że okolice jezior żywieckiego to wyjątkowo atrakcyjne tereny.


Nasz Ośrodek działa od wielu, wielu lat i równie długo cieszy się dobrą opinią. Prowadzony jest przez człowieka zwanego Rumcajsem (prezesa Beskidzkiego WOPR'u, a także historii Jeziora Żywieckiego - nie ma chyba osoby na naszym terenie która nie znałaby Rumcajsa - jego goscinności i życzliwości). Ośrodek jest sporej wielkości enklawą spokoju i rozrywki.

W upalne dni można popływać na rowerkach wodnych, kajakach, łodziach wiosłowych i żaglowych. Wieczorem posiedzieć i pośpiewać przy ognisku lub potańczyć na dyskotece.

Na terenie ośrodka znajduje się pole namiotowe, domki campingowe i przyczepy campingowe, które czekają na turystów. Ponad to znajduje się tu świetlca ze stołówką (bilard, flipery) i bufet. Jest także pole do siatkówki, place zabaw dla dzieci. Na miejscu można zamówić wyżywienie (domowe obiady, śniadania i kolacje).

W ośrodku organizowane sę od lat kursy żeglarskie na patent Żeglarza Jachtowego, kursy sternika motorowodnego, kursy ratownicze, kursy płetwonurków.

Nad bezpieczenstwem tego przepięknego Ośrodka (pełnego kwiatów i zieleni - o którym mówi się że jest najpiękniejszym nad całym jeziorem, a w reszcie Polski trzeba by długo szukać aby znaleść drugi tak urokliwy) czuwa drużyna WOPR, która właśnie tu ma główną siedzibę.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!
STRONA GŁÓWNA    |    KONTAKT    |    LOKALIZACJA    |    WOPR
Copyright 2006 Ośrodek rekreacyjno - wypoczynkowy u Rumcajsa. Wszelkie prawa zastrzeżone!